Lonely 1.Díl

1. září 2010 v 13:06 | Ms*_Kill_*

Počet fotek: 15
Napětí: 5-10%

Dnešní ráno nebylo jako každé ráno. Uvnitř mého těla byla nervozita jménem Nová škola. Vzbudil mě budík, který zpíval mou oblibenou píseň od Seleny Gomez Round and Round.
Pomalu jsem se došourala k záchodu a pak k umyvadlu. Myslela jsem, že jsem ušla nejmíň 10 km od postele k záchodu a další 2 km k umyvadlu, přitom to mám ani ne 3 metry a záchod mám hned vedle umyvadla. Vyčistila jsem si zuby a pořád koukala na fotku mých nových spolužáků, která mi visela na zrcadle.
To jsou oni: Vlevo učitel-Dave-Sam-Kelly-Adrey-Paytoon
Na chvilku jsem se musela odreagovat, tak jsem si vlezla do vany s bublinkama. Koukla se na hodiny, které mi visí nad hlavou: Ach joo, u musim vylézt. Řekla si pro sebe Patricie.
Oblékla si kalhotky a zapla podprsenku. Snažila se odhodit od zapínání vlasy a ulala je zapnuto.
Došla ke skříni a vybrala si své oblíbené oblečení. Bylo to tílko a plátěné tříčtvrťáky.
V nich se cítila nejlíp.
Sešla dlu na snídani. Už tam seděli oba její rodiče,ale její sestra tam nebyla. Je to celkem divný-pomyslela si Pat, sedla si a začala jíst.
Jelikož je Pat hodně zvědavá, musela se zeptat: Mami? Kde je Kristen?-
Spí, je nejspíš nemocná.- Aha- odpověděla Pat. Ani jí to moc neudivovalo, protože si takhle Kristen vymýšlela pořád, když musela někam, kam nechtěla.
Když dosnídala, šla do předcíně, vzala si kabelku a šla do auta. Kabelku hodila vedle sebe, jak to dělá vždycky a vyrazila.
Dorazila jsem do školy. Otevřela jsem dveře s nápisem School a pak dveře s číslem 9-aneb devátá třída.Prošla mezi všemi notebooky a zastavila se u 2 růžových. To vypadá na 2 barbie. Řekla Pat a došla až ke svému počítači zvaném notebook.
Sedla jsem si na židli a v tu chvíli se všichni přihnali do třídy jako blesk a za nimi učitelka. Ták teenagery,koupíte si 5x sešit A5....

Když jsem se konečně vzpamatovala, tak jsem se koukla na celou třídu. Můj pohled patřil klukovi, jehož jméno mi není známé, zato jeho krása už jo. Najednou vykřikla holka z lavice zamnou Tady se někdo zamiloovaal. Novačka rychle jsem se otočila na holky z lavice za mnou a nahodila vražedný pohled, který je nejspíš sklidnil. Najednou učitelka řekla A mimochodem jste si asi všimli, že tu máme novačku, pojď se nám představit.  Zase to slovo novačka tvl, co je to za školu?- řekla jsem si pro sebe a radši už se šla představit.
Když jsem došla k "mikrofonu" nevěděla jsem co říct, můj hlas jakoby zkameněl. Už vím- řekla jsem si v duchu a začala kecat xD Tak já jsem Patricie, ale kamoši mi říkaj Pat. Možná jste si všimli mého tetování na tváři (omlouvám se, že ho tam dřív neměla) mno mám ho tam...no prostě ho tam mám. Všichni se rozchechtali a já jsem zčervenala. Pak jsem povídala o takovejch blábolech jaká je má oblíbená barva atd. Pak jsem si šla zpět sednout a úča chvíli kecala a pak zazvonil zvonek. Všichni vyběhly ven a do auta. Já jsem se chvíli potulovala po městě a nakoupila nějaký oblečení. Došla jsem k busový zastávce, měla jsem v plánu jít dál, ale musela jsem se zastavit protože tam byla Sam.
Došla jsem až k ní a řekla Ahoj...Ahoj-ona na to. Chvilku jsme si povídali a myslím, že i hodně skamarádili. Hele nechceš jít zítra večer do chatky u lesa?? Pořádáme tam párty, jdou všichni ze školy ´, krom úči že jo... chvilku jsem váhala, ale vzpoměla jsem si, že je sobota, takže bych mohla Jo, pudu ráda- řekla jsem nakonec a běžela k auto páč je už 2200

KONEC
1.Díl nic moc ale 2. už snad bude napínavější ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kilíí Kilíí | 1. září 2010 v 13:20 | Reagovat

to je krasa uz se tesim na dalsi dil

2 Lowiska Lowiska | Web | 3. září 2010 v 17:53 | Reagovat

To bylo pěkné, ale ty fotky byly trochu tmavé, a zdály se neupravené, nevím. Možná z toho dokážeš vytřískat víc (myslím z grafiky), zkusit to můžeš ;-) Uvidíme, co bude příště.

3 Mr.Maik SB ♥ Mr.Maik SB ♥ | Web | 5. září 2010 v 12:02 | Reagovat

Náhodou mě se to moc líbí .. Těším se na další díl :)

4 M&E Team M&E Team | Web | 4. prosince 2010 v 13:43 | Reagovat

JJ celkem pěkné, první díly jsou vždycky trochu nuda, tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Buď se vrať nahoru nebo zase přijď jindy ♥